Women

Mitchell Ross

Women

Round 1 Round 2 Round 3 Semi Finals Grand Final
Toomelah Descendants    
 
Toomelah Descendants
October 4, 2019
Toomelah Descendants 4-20 Riverina Sisters
Bill Smith (Field 1)
 
 Riverina Sisters
Riverina Sisters
October 4, 2019
Riverina Sisters 2-18 Newcastle Yowies
Bill Smith (Field 1)
 
Riverina Sisters
 
 
 Newcastle Yowies
La Perouse Panthers
October 7, 2019
Newcastle Yowies 0-14 Bellbrook Dunghutti Connections
Richard Green (Field 5)
 
La Perouse Panthers
October 4, 2019
La Perouse Panthers 4-12 Newcastle Yowies
Bill Smith (Field 1)
 
 Newcastle Yowies
Newcastle Yowies 
 
Newcastle Yowies
 
 
 Bellbrook Dunghutti Connections
Western Sydney United
October 7, 2019
Bellbrook Dunghutti Connections 4-6 Wellington Wedgetails
Bill Smith (Field 1)
 
Western Sydney United
October 4, 2019
Western Sydney United 0-38 Bellbrook Dunghutti Connections
Bill Smith (Field 1)
 
 Bellbrook Dunghutti Connections
South Taree
October 4, 2019
Bellbrook Dunghutti Connections 12-0 Bundjalung Connections
Richard Green (Field 5)
October 4, 2019
South Taree 0-24 Bellbrook Dunghutti Connections
Bill Smith (Field 1)
Bellbrook Dunghutti Connections
 
Bellbrook Dunghutti Connections
 Bellbrook Dunghutti Connections
Central Coast Pelicans 
October 4, 2019
Central Coast Pelicans 0-20 Toomelah Tigers
Bill Smith (Field 1)
Toomelah Tigers
October 4, 2019
Toomelah Tigers 6-22 Bundjalung Connections
Bill Smith (Field 1)
Toomelah Tigers
 Bundjalung Connections
Newcastle Hunter Connections 
October 4, 2019
Newcastle Hunter Connections 0-16 Bundjalung Connections
Bill Smith (Field 1)
Bundjalung Connections
 
Bundjalung Connections
 
Leonie Drew Memorial
 
Leonie Drew Memorial
October 4, 2019
Leonie Drew Memorial 2-32 Red Belly Blacks
Bill Smith (Field 1)
Recap
 
 Red Belly Blacks
Red Belly Blacks
October 4, 2019
Red Belly Blacks 24-0 Campbelltown Ghosts
Bill Smith (Field 1)
 
Red Belly Blacks
 
 
 Red Belly Blacks
Campbelltown Ghosts
October 7, 2019
Red Belly Blacks 8-34 Wellington Wedgetails
Kevin Anderson (Field 4)
 
Campbelltown Ghosts
October 4, 2019
Campbelltown Ghosts 8-6 Newcastle All Blacks
Bill Smith (Field 1)
 
 Campbelltown Ghosts
Newcastle All Blacks 
 
Newcastle All Blacks
 
 
 Wellington Wedgetails
Wellington Wedgetails 
 
Wellington Wedgetails
October 4, 2019
Wellington Wedgetails 8-6 Redfern All Blacks
Richard Green (Field 5)
 
 Wellington Wedgetails
Hunter Wayila
October 4, 2019
Wellington Wedgetails 12-10 Walgett Aboriginal Connection
Robert Smith (Field 3)
October 4, 2019
Hunter Wayila 4-12 Redfern All Blacks
Bill Smith (Field 1)
Redfern All Blacks
 
Redfern All Blacks
 Wellington Wedgetails
Walgett Aboriginal Connection 
October 4, 2019
Walgett Aboriginal Connection 38-0 Serpents
Bill Smith (Field 1)
Recap
Walgett Aboriginal Connection
October 4, 2019
Walgett Aboriginal Connection 8-6 Yuin Fitt
Bill Smith (Field 1)
Recap
Serpents
 Walgett Aboriginal Connection
Maitland United 
October 4, 2019
Maitland United 0-16 Yuin Fitt
Bill Smith (Field 1)
Yuin Fitt
 
Yuin Fitt
Round 1 Round 2 Round 3 Semi Finals Grand Final Semi Finals Round 3 Round 2 Round 1
Toomelah Descendants       Leonie Drew Memorial
  
Toomelah DescendantsLeonie Drew Memorial
October 4, 2019
Toomelah Descendants 4-20 Riverina Sisters
Bill Smith (Field 1)
October 4, 2019
Leonie Drew Memorial 2-32 Red Belly Blacks
Bill Smith (Field 1)
Recap
  
 Riverina SistersRed Belly Blacks 
Riverina Sisters
October 4, 2019
Riverina Sisters 2-18 Newcastle Yowies
Bill Smith (Field 1)
October 4, 2019
Red Belly Blacks 24-0 Campbelltown Ghosts
Bill Smith (Field 1)
Red Belly Blacks
  
Riverina SistersRed Belly Blacks
  
  
 Newcastle YowiesRed Belly Blacks 
La Perouse Panthers
October 7, 2019
Newcastle Yowies 0-14 Bellbrook Dunghutti Connections
Richard Green (Field 5)
October 7, 2019
Red Belly Blacks 8-34 Wellington Wedgetails
Kevin Anderson (Field 4)
Campbelltown Ghosts
  
La Perouse PanthersCampbelltown Ghosts
October 4, 2019
La Perouse Panthers 4-12 Newcastle Yowies
Bill Smith (Field 1)
October 4, 2019
Campbelltown Ghosts 8-6 Newcastle All Blacks
Bill Smith (Field 1)
  
 Newcastle YowiesBellbrook Dunghutti ConnectionsCampbelltown Ghosts 
Newcastle Yowies 
October 7, 2019
Bellbrook Dunghutti Connections 4-6 Wellington Wedgetails
Bill Smith (Field 1)
 Newcastle All Blacks
  
Newcastle YowiesNewcastle All Blacks
  
  
  
Western Sydney UnitedWellington Wedgetails
  
Western Sydney UnitedWellington Wedgetails
October 4, 2019
Western Sydney United 0-38 Bellbrook Dunghutti Connections
Bill Smith (Field 1)
October 4, 2019
Wellington Wedgetails 8-6 Redfern All Blacks
Richard Green (Field 5)
  
 Bellbrook Dunghutti ConnectionsWellington WedgetailsWellington Wedgetails 
South Taree
October 4, 2019
Bellbrook Dunghutti Connections 12-0 Bundjalung Connections
Richard Green (Field 5)
 
October 4, 2019
Wellington Wedgetails 12-10 Walgett Aboriginal Connection
Robert Smith (Field 3)
Hunter Wayila
October 4, 2019
South Taree 0-24 Bellbrook Dunghutti Connections
Bill Smith (Field 1)
October 4, 2019
Hunter Wayila 4-12 Redfern All Blacks
Bill Smith (Field 1)
Bellbrook Dunghutti ConnectionsRedfern All Blacks
  
Bellbrook Dunghutti ConnectionsRedfern All Blacks
 Bellbrook Dunghutti ConnectionsWellington Wedgetails 
Central Coast Pelicans  Walgett Aboriginal Connection
October 4, 2019
Central Coast Pelicans 0-20 Toomelah Tigers
Bill Smith (Field 1)
October 4, 2019
Walgett Aboriginal Connection 38-0 Serpents
Bill Smith (Field 1)
Recap
Toomelah TigersWalgett Aboriginal Connection
October 4, 2019
Toomelah Tigers 6-22 Bundjalung Connections
Bill Smith (Field 1)
October 4, 2019
Walgett Aboriginal Connection 8-6 Yuin Fitt
Bill Smith (Field 1)
Recap
Toomelah TigersSerpents
 Bundjalung ConnectionsWalgett Aboriginal Connection 
Newcastle Hunter Connections  Maitland United
October 4, 2019
Newcastle Hunter Connections 0-16 Bundjalung Connections
Bill Smith (Field 1)
October 4, 2019
Maitland United 0-16 Yuin Fitt
Bill Smith (Field 1)
Bundjalung ConnectionsYuin Fitt
  
Bundjalung ConnectionsYuin Fitt