U12’s

Mitchell Ross

Winner

South Taree/Taree Biripi

U12

Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5
Campbelltown Ghosts    
 
Newcastle All Blacks
September 30, 2016
Newcastle All Blacks 6-10 Kempsey United
GS
 
 Campbelltown Ghosts
Newcastle Emus 
 
Kempsey United
 
 
 La Perouse Panthers
La Perouse Panthers 
 
Kamilaroi Goannas
September 30, 2016
Kamilaroi Goannas 0-32 Butucarbin Warriors 1
GS
 
 La Perouse Panthers
Illawara Titans 
September 30, 2016
Illawara Titans 0-28 Redfern All Blacks
GS
Butucarbin Warriors 1
 
Redfern All Blacks
 South Taree/Taree Biripi
Blacktown Western Warriors 
September 30, 2016
Blacktown Western Warriors 42-0 Glebe
GS
La Perouse Panthers
September 30, 2016
La Perouse Panthers 28-12 Campbelltown Ghosts
GS
Glebe
 South Taree/Taree Biripi
South Taree/Taree Biripi
October 3, 2016
South Taree/Taree Biripi 30-18 La Perouse Panthers
GS
 
Campbelltown Ghosts
 
 
 South Taree/Taree Biripi
Blacktown Western Warriors 
 
South Taree/Taree Biripi
September 30, 2016
South Taree/Taree Biripi 28-18 Blacktown Western Warriors
GS
Glebe
 La Perouse Panthers
Illawara Titans 
 
Blacktown Western Warriors
 
Redfern All Blacks
 
Yuin Monaro United
September 30, 2016
Yuin Monaro United 0-24 Butucarbin Warriors 1
GS
South Coast Sharks Indigenous Sports Academy
September 30, 2016
South Coast Sharks Indigenous Sports Academy 24-0 Wahroonga Aboriginal Corporation
GS
Butucarbin Warriors 1
 Kempsey United
Butucarbin Warriors 2
October 3, 2016
Kempsey United 36-14 South Coast Sharks Indigenous Sports Academy
GS
September 30, 2016
Butucarbin Warriors 2 6-24 Kamilaroi Goannas
GS
Wahroonga Aboriginal Corporation
 
Kamilaroi Goannas
 South Coast Sharks Indigenous Sports Academy
Newcastle Emus 
September 30, 2016
Newcastle Emus 14-28 Campbelltown Ghosts
GS
Kempsey United
September 30, 2016
Kempsey United 20-12 Butucarbin Warriors 1
GS
Campbelltown Ghosts
 South Coast Sharks Indigenous Sports Academy
Narwan Eels 
September 30, 2016
Narwan Eels 0-18 La Perouse Panthers
GS
Butucarbin Warriors 1
 
La Perouse Panthers
 Kempsey United
Brothers United 
September 30, 2016
Brothers United 4-24 South Taree/Taree Biripi
GS
Kempsey United
 
South Taree/Taree Biripi
 South Taree/Taree Biripi
Redfern All Blacks
October 3, 2016
South Taree/Taree Biripi 34-18 Kempsey United
GS
September 30, 2016
Redfern All Blacks 10-12 Blacktown Western Warriors
GS
Newcastle All Blacks
 
Blacktown Western Warriors
 Kempsey United
Wiradjuri United 
September 30, 2016
Wiradjuri United 10-14 Wahroonga Aboriginal Corporation
GS
Butucarbin Warriors 1
 
Wahroonga Aboriginal Corporation
 Kempsey United
South Coast Sharks Indigenous Sports Academy 
September 30, 2016
South Coast Sharks Indigenous Sports Academy 30-0 Wonnarua Warriors
GS
Kamilaroi Goannas
 
Wonnarua Warriors
Round 1 Round 2 Round 3 Round 4 Round 5 Round 4 Round 3 Round 2 Round 1
Campbelltown Ghosts       Yuin Monaro United
 
September 30, 2016
Yuin Monaro United 0-24 Butucarbin Warriors 1
GS
Newcastle All BlacksSouth Coast Sharks Indigenous Sports Academy
September 30, 2016
Newcastle All Blacks 6-10 Kempsey United
GS
September 30, 2016
South Coast Sharks Indigenous Sports Academy 24-0 Wahroonga Aboriginal Corporation
GS
 Butucarbin Warriors 1
 Campbelltown GhostsKempsey United 
Newcastle Emus 
October 3, 2016
Kempsey United 36-14 South Coast Sharks Indigenous Sports Academy
GS
Butucarbin Warriors 2
 
September 30, 2016
Butucarbin Warriors 2 6-24 Kamilaroi Goannas
GS
Kempsey UnitedWahroonga Aboriginal Corporation
  
 Kamilaroi Goannas
 La Perouse PanthersSouth Coast Sharks Indigenous Sports Academy 
La Perouse Panthers  Newcastle Emus
 
September 30, 2016
Newcastle Emus 14-28 Campbelltown Ghosts
GS
Kamilaroi GoannasKempsey United
September 30, 2016
Kamilaroi Goannas 0-32 Butucarbin Warriors 1
GS
September 30, 2016
Kempsey United 20-12 Butucarbin Warriors 1
GS
 Campbelltown Ghosts
 La Perouse PanthersSouth Taree/Taree BiripiSouth Coast Sharks Indigenous Sports Academy 
Illawara Titans   Narwan Eels
September 30, 2016
Illawara Titans 0-28 Redfern All Blacks
GS
September 30, 2016
Narwan Eels 0-18 La Perouse Panthers
GS
Butucarbin Warriors 1Butucarbin Warriors 1
  
Redfern All BlacksLa Perouse Panthers
  
Blacktown Western WarriorsBrothers United
September 30, 2016
Blacktown Western Warriors 42-0 Glebe
GS
September 30, 2016
Brothers United 4-24 South Taree/Taree Biripi
GS
La Perouse PanthersKempsey United
September 30, 2016
La Perouse Panthers 28-12 Campbelltown Ghosts
GS
 
GlebeSouth Taree/Taree Biripi
 South Taree/Taree BiripiKempsey UnitedSouth Taree/Taree Biripi 
South Taree/Taree Biripi
October 3, 2016
South Taree/Taree Biripi 30-18 La Perouse Panthers
GS
 
October 3, 2016
South Taree/Taree Biripi 34-18 Kempsey United
GS
Redfern All Blacks
 
September 30, 2016
Redfern All Blacks 10-12 Blacktown Western Warriors
GS
Campbelltown GhostsNewcastle All Blacks
  
 Blacktown Western Warriors
 South Taree/Taree BiripiKempsey United 
Blacktown Western Warriors  Wiradjuri United
 
September 30, 2016
Wiradjuri United 10-14 Wahroonga Aboriginal Corporation
GS
South Taree/Taree BiripiButucarbin Warriors 1
September 30, 2016
South Taree/Taree Biripi 28-18 Blacktown Western Warriors
GS
 
GlebeWahroonga Aboriginal Corporation
 La Perouse PanthersKempsey United 
Illawara Titans  South Coast Sharks Indigenous Sports Academy
 
September 30, 2016
South Coast Sharks Indigenous Sports Academy 30-0 Wonnarua Warriors
GS
Blacktown Western WarriorsKamilaroi Goannas
  
Redfern All BlacksWonnarua Warriors

{
“current_round” : “1”,
“ordered_by” : “4”
}