U12 Boys

Mitchell Ross

Round 1 Round 2 Round 3 Semi Finals Grand Final
Newcastle Emus    
 
Newcastle Emus
October 4, 2019
Newcastle Emus 4-18 Narwan Eels
Richard Green (Field 5)
 
 Narwan Eels
Narwan Eels
October 4, 2019
Narwan Eels 6-22 Central Coast Pelicans
Richard Green (Field 5)
 
Narwan Eels
 
 
 Central Coast Pelicans
Central Coast Pelicans
October 7, 2019
Central Coast Pelicans 0-48 La Perouse Panthers
Robert Smith (Field 3)
 
Central Coast Pelicans
October 4, 2019
Central Coast Pelicans 4-4 Moree Boomerangs
Kelvin Dates (Field 2)
 
 Central Coast Pelicans
Moree Boomerangs 
 
Moree Boomerangs
 
 
 La Perouse Panthers
Mindaribba Warriors
October 7, 2019
La Perouse Panthers 38-4 Butucarbin Warriors
Bill Smith (Field 1)
 
Mindaribba Warriors
October 4, 2019
Mindaribba Warriors 6-28 La Perouse Panthers
Richard Green (Field 5)
 
 La Perouse Panthers
La Perouse Panthers
October 4, 2019
La Perouse Panthers 48-0 Goodooga Magpies
Richard Green (Field 5)
 
La Perouse Panthers
 
 
 La Perouse Panthers
Wiradjuri United 
October 4, 2019
Wiradjuri United 4-6 Goodooga Magpies
Richard Green (Field 5)
Goodooga Magpies
October 4, 2019
Goodooga Magpies 4-0 Castlereagh Connection
Richard Green (Field 5)
Goodooga Magpies
 Goodooga Magpies
Castlereagh Connection 
October 4, 2019
Castlereagh Connection 16-4 Bellbrook Bulldogs
Richard Green (Field 5)
Castlereagh Connection
 
Bellbrook Bulldogs
 
Newcastle All Blacks
 
Newcastle All Blacks
October 4, 2019
Newcastle All Blacks 28-12 Cabbage Tree Island
Richard Green (Field 5)
 
 Newcastle All Blacks
Cabbage Tree Island
October 4, 2019
Newcastle All Blacks 10-16 Butucarbin Warriors
Richard Green (Field 5)
 
Cabbage Tree Island
 
 
 Butucarbin Warriors
Butucarbin Warriors
October 7, 2019
Butucarbin Warriors 18-10 Newcastle Yowies
Kelvin Dates (Field 2)
 
Butucarbin Warriors
October 4, 2019
Butucarbin Warriors 30-18 Bundjalung Baygal Warriors
Richard Green (Field 5)
 
 Butucarbin Warriors
Bundjalung Baygal Warriors 
 
Bundjalung Baygal Warriors
 
 
 Butucarbin Warriors
Campbelltown Ghosts 
 
Campbelltown Ghosts
October 4, 2019
Campbelltown Ghosts 4-16 Newcastle Yowies
Richard Green (Field 5)
 
 Newcastle Yowies
Newcastle Yowies
October 4, 2019
Newcastle Yowies 22-0 Gomeroi Allstars
Richard Green (Field 5)
 
Newcastle Yowies
 
 
 Newcastle Yowies
Gomeroi Allstars 
October 4, 2019
Gomeroi Allstars 26-6 Kamilaroi Galamaay’s
Richard Green (Field 5)
Gomeroi Allstars
October 4, 2019
Gomeroi Allstars 22-12 Wandiyali Djurrgals
Richard Green (Field 5)
Kamilaroi Galamaay’s
 Gomeroi Allstars
Wandiyali Djurrgals 
October 4, 2019
Wandiyali Djurrgals 18-16 Iwata All Blacks
Kelvin Dates (Field 2)
Wandiyali Djurrgals
 
Iwata All Blacks
Round 1 Round 2 Round 3 Semi Finals Grand Final Semi Finals Round 3 Round 2 Round 1
Newcastle Emus       Newcastle All Blacks
  
Newcastle EmusNewcastle All Blacks
October 4, 2019
Newcastle Emus 4-18 Narwan Eels
Richard Green (Field 5)
October 4, 2019
Newcastle All Blacks 28-12 Cabbage Tree Island
Richard Green (Field 5)
  
 Narwan EelsNewcastle All Blacks 
Narwan Eels
October 4, 2019
Narwan Eels 6-22 Central Coast Pelicans
Richard Green (Field 5)
October 4, 2019
Newcastle All Blacks 10-16 Butucarbin Warriors
Richard Green (Field 5)
Cabbage Tree Island
  
Narwan EelsCabbage Tree Island
  
  
 Central Coast PelicansButucarbin Warriors 
Central Coast Pelicans
October 7, 2019
Central Coast Pelicans 0-48 La Perouse Panthers
Robert Smith (Field 3)
October 7, 2019
Butucarbin Warriors 18-10 Newcastle Yowies
Kelvin Dates (Field 2)
Butucarbin Warriors
  
Central Coast PelicansButucarbin Warriors
October 4, 2019
Central Coast Pelicans 4-4 Moree Boomerangs
Kelvin Dates (Field 2)
October 4, 2019
Butucarbin Warriors 30-18 Bundjalung Baygal Warriors
Richard Green (Field 5)
  
 Central Coast PelicansLa Perouse PanthersButucarbin Warriors 
Moree Boomerangs 
October 7, 2019
La Perouse Panthers 38-4 Butucarbin Warriors
Bill Smith (Field 1)
 Bundjalung Baygal Warriors
  
Moree BoomerangsBundjalung Baygal Warriors
  
  
  
Mindaribba WarriorsCampbelltown Ghosts
  
Mindaribba WarriorsCampbelltown Ghosts
October 4, 2019
Mindaribba Warriors 6-28 La Perouse Panthers
Richard Green (Field 5)
October 4, 2019
Campbelltown Ghosts 4-16 Newcastle Yowies
Richard Green (Field 5)
  
 La Perouse PanthersButucarbin WarriorsNewcastle Yowies 
La Perouse Panthers
October 4, 2019
La Perouse Panthers 48-0 Goodooga Magpies
Richard Green (Field 5)
 
October 4, 2019
Newcastle Yowies 22-0 Gomeroi Allstars
Richard Green (Field 5)
Newcastle Yowies
  
La Perouse PanthersNewcastle Yowies
  
  
 La Perouse PanthersNewcastle Yowies 
Wiradjuri United  Gomeroi Allstars
October 4, 2019
Wiradjuri United 4-6 Goodooga Magpies
Richard Green (Field 5)
October 4, 2019
Gomeroi Allstars 26-6 Kamilaroi Galamaay’s
Richard Green (Field 5)
Goodooga MagpiesGomeroi Allstars
October 4, 2019
Goodooga Magpies 4-0 Castlereagh Connection
Richard Green (Field 5)
October 4, 2019
Gomeroi Allstars 22-12 Wandiyali Djurrgals
Richard Green (Field 5)
Goodooga MagpiesKamilaroi Galamaay’s
 Goodooga MagpiesGomeroi Allstars 
Castlereagh Connection  Wandiyali Djurrgals
October 4, 2019
Castlereagh Connection 16-4 Bellbrook Bulldogs
Richard Green (Field 5)
October 4, 2019
Wandiyali Djurrgals 18-16 Iwata All Blacks
Kelvin Dates (Field 2)
Castlereagh ConnectionWandiyali Djurrgals
  
Bellbrook BulldogsIwata All Blacks